W wyniku realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. Zakup sprzętu i urządzeń oraz wartości niematerialnych i prawnych w celu wprowadzenia na rynek ulepszonych produktów w postaci systemu i ścian, systemu podłóg z możliwością poziomowania oraz wyposażenia dodatkowego targowo – wystawienniczego do oferty naszego przedsiębiorstwa został wprowadzony system ścian prostych i łukowych do szybkiego montażu oraz system podłogi z możliwością poziomowania.
Innowacyjną cechą wyróżniającą niniejsze produkty jest możliwość wielokrotnego użycia poszczególnych elementów dzięki zastosowaniu modułowego systemu, znaczne ograniczenie kosztów transportu, prostota elementów umożliwiająca montaż przez mało doświadczonych montażystów oraz znaczne graniczenie czasu związanego 
z montażem i demontażem stoiska. 

Ulepszone produkty wprowadzone do oferty naszego przedsiębiorstwa: 
1. Innowacyjny system ścian stoisk targowych w dwóch obszarach:
- system ścian łukowych do szybkiego montażu
- system ścian prostych do szybkiego montażu

System ścian modułowych posiada szerokie zastosowanie umożliwiające zarówno montaż, jak i demontaż ścian. Ich zaletą jest lekkość oraz możliwość składania ich 
w dowolnych konfiguracjach w zależności od potrzeb i wymagań. 
Nowoczesny system ścian modułowych znajdzie zastosowanie w szczególności przy budowie stoisk targowych, tymczasowych ścian działowych, ekspozycyjnych, a także podczas imprez wymagających odpowiedniego zaplecza. Dodatkowo oferowane ściany będą mogły być wyposażone w elementy świetlne, tekstylne czy tworzywa sztuczne. 
Poszczególne elementy ścian nie wymagają montażu na specjalnych ramach aluminiowych. Mocowane będą za pomocą specjalnych elementów łączenia ścian, dzięki czemu stoiska zyskają elegancki wygląd wyróżniający się na tle innych stoisk.

Dodatkowo innowacyjny system modułowy ścian jest kompatybilny z nowoczesnym systemem podłóg z możliwością poziomowania oferowany przez nasze przedsiębiorstwo.

2. Innowacyjny system podług targowych z możliwością poziomowania 

Innowacyjny specjalistyczny system podłóg w postaci poziomujących systemów LINGA-PODŁOGI charakteryzuje się prostotą montażu oraz konkurencyjną ceną. Wykorzystany jest jako praktyczne wykończenie stanowiska targowego wraz z wykorzystaniem modułowych systemów ścian prostych i łukowych. Wykorzystanie konstrukcji specjalnie zaprojektowanych elementów umożliwiających poziomowanie oraz możliwość umieszczenia pod podłogą w sposób niewidoczny osprzętu elektrycznego jednocześnie zapewniając dostęp do niezbędnych urządzeń czyniąc stanowisko wystawowe praktycznym i eleganckim a niedostępny w skali kraju system podłogi z możliwością poziomowania czyni nasz produkt innowacyjnym i konkurencyjnym.